מיון לפי:
1 הצעות זמינות מתוך 1
עמוד:  1 מתוך 1

מלון מודרני עם כל הטיפולים ומיתקני הספא, בריכות שחיה מקורות וחיצוניות ובריכה טרמלית. במלון מסעדה, בתי קפה, תיאטרון, ביליארד. כל החדרים עם שירותים ומקלחת, טלפון, טלויזיה ומקרר. במלון 5 חדרים ... קרא עוד


מיון לפי:
עמוד:  1 מתוך 1

מידע כללי על דודינצה

עיירת ספא בדרום סלובקיה בגובה של 140 מטר מעל פני הים, המונה כ- 2,000 אנשים. העיירה ידועה במים המינרלים המרפאים שלה, היחידים בסלובקיה, הודות לשילוב הייחודי של פחמן דו חמצני ומימן גפרתי. תיירים אוהבים לבקר בדודינצה בגלל המיקום הטוב שלה והאקלים החם והיציב התורם לסביבה שמציעה הרפיה, שיקום וטיפול.

המים הטרמליים הנובעים ממעבי האדמה מכילים מינרלים שונים בין היתר גופרית, מגנזיום, פלואורין, פוטסיום ועוד. טמפרטורת המים 29 מעלות צלזיוס והיא מכילה שישה מינרלים קריטיים הנדרשים לגוף האדם. המים משמשים הן לשתיה והן לטיפולים חיצוניים. הספא מצויד במתקנים החדישים ביותר ומטפל במחלות ראומטיות, מפרקים, עמוד שידרה, שרירים, שיקום לאחר תאונות ופציעות, בעיות במחזור הדם. הטיפולים באתר כוללים טיפולים בלניאוטרפיים, מסאג'ים, אלקטרו טרפיה

ההשפעות של המים הטרמליים היו ידועות כבר בתקופה הרומית, כאשר 32 מרחצאות רומיים נחצבו כאן בסלע.

מבקרי הספא יכולים להשתמש בבריכה התרמית הציבורית הפתוחה ממאי עד ספטמבר.

דוגמאות לסוגי טיפולים:
אמבטיות מינרלים - שילוב ייחודי של פחמן דו חמצני ומימן גפרתי יאפשרו טיפול במחלות שונות בבת אחת. קודם כל זה מטפל במחלות נוירולוגיות, מחלות של מערכת הלב וכלי הדם כמו גם מתח. השפעות מרפאות של המים המינרלים משמשות גם כמניעה נגד המחלות הללו. יש לאמבט גם השפעה על העור שלך בזכות הפחמן והמימן שנספגים בגוף. אפקט הריפוי ה מרבי מושג על ידי ישיבה או שכיבה בשלווה במים ללא כל תנועה. אז תנו לעצמכם להירגע באמבט מלא בועות רכות והאזינו לצלילים של מוסיקת הרפיה.

אמבטיה דריכה אלטרנטיבי - שתי אמבטיות קטנות, אחת עם מים חמים והשנייה עם מים קרים. המטופל צעד בתוך אמבט המים החם למשך 1 דקה. ואז צועד בתוך אמבט המים הקרים 15 שניות. ולאחר מכן חזרה למים חמים. חוזרים על כך 6-10 פעמים. התוצאה: מקל על כאבים, אפקט הרפיה.

טיפול מגנטי - הסוג העתיק ביותר של פיזיותרפיה. היא מבוססת על פעולה של שדה מגנטי מלאכותי עם פרמטרים מסוימים בגוף אדם. משמש בהצלחה בתחומים שונים ברפואה (אורתופדיה, שיקום, ראומטולוגיה, נוירולוגיה, רפואת ספורט). בין ההשפעות המרכזיות: השפעות אנטי דלקתיות, הקלה על נפיחויות, ריפוי של עצמות ורקמות רכות. ההליך נעשה על ידי פיזיותרפיסט.

טופז טורס:

חברת טופז טורס בע"מ, מהחברות הותיקות בארץ בתחום התיירות, הוקמה בשנת 1973. לחברה פעילות קימעונאית וסיטונאית ומשווקת את חבילותיה לכל משרדי הנסיעות בארץ וללקוחות פרטיים. טופז טורס מובילה בארץ בתחום תיירות הספא באירופה, כמו כן מתחמחה בארגון נישואים אזרחיים, נופשונים בקפריסין ושייט נהרות, והנה בעלת ניסיון עשיר בתחום.

לקבלת מבצעים והטבות: