מיון לפי:
1 הצעות זמינות מתוך 1
עמוד:  1 מתוך 1

מלון דווין ממוקם בלב הרי רודופי במרכז העיר דווין. המלון כולל מרכז בריאות וספא מאובזר לחלוטין המציע מגוון רחב של טיפולים מרגיעים. בסעדת הברביקיו הייחודית תוכלו להרגיש את הפולקלור הבולגרי היי... קרא עוד


מיון לפי:
עמוד:  1 מתוך 1

מידע כללי על דוין

העיירה דווין (Девин/Devin) שוכנת 220 קילומטרים דרומית מזרחית מעיר הבירה סופיה. גרים בה כ- 10,000 תושבים. דווין ממוקמת על הרכס המרכזי של הרי הרודופי, בגובה ממוצע שנע בין 684 ל-800 מטרים מעל פני הים. תוואי הנהר דווינסקה עובר דרך העיירה. בדווין שורר אקלים ממוזג והטמפרטורה הממוצעת נעה בין c°10 - 30.
דווין ידועה במעיינות המים המינרליים שלה. המים המינרליים מתאימים לטיפול ומניעה של מגוון סוגי מחלות, וכן טיפול בבוץ לבעיות ראומטיזם - פרקים. בשימוש חיצוני המים טובים לטיפול במחלות של מערכת השלד, מערכת העצבים ומחלות עור. בשימוש פנימי המים משמשים לטיפול במחלות במערכת העיכול, כיס המרה והכבד, שתן וכליות, קיבה וחילוף חומרים. למים יש השפעה טובה גם על מחלות של מערכת הנשימה.

טופז טורס:

חברת טופז טורס בע"מ, מהחברות הותיקות בארץ בתחום התיירות, הוקמה בשנת 1973. לחברה פעילות קימעונאית וסיטונאית ומשווקת את חבילותיה לכל משרדי הנסיעות בארץ וללקוחות פרטיים. טופז טורס מובילה בארץ בתחום תיירות הספא באירופה, כמו כן מתחמחה בארגון נישואים אזרחיים, נופשונים בקפריסין ושייט נהרות, והנה בעלת ניסיון עשיר בתחום.

לקבלת מבצעים והטבות: