מיון לפי:
1 הצעות זמינות מתוך 1
עמוד:  1 מתוך 1

מלון בנקיה פאלאס ממוקם במרחק של 17 ק"מ ממרכז סופיה, בעיירה בניה המפורסמת בגלל האקלים הייחודי שלה והמעיינות, אשר מתאים לריפוי ומניעה של מחלות לב וכלי דם נוירולוגיות ובעיות עם מערכת ה... קרא עוד


מיון לפי:
עמוד:  1 מתוך 1

מידע כללי על בנקיה

העיר ממוקמת במרחק של 17 ק"מ מערבית לסופיה, למרגלות הר ליולין, בגובה של כ- 700 מטרים בערך. אוכלוסייתה מונה כ- 9,500 איש. מה שמאפיין את העיר הוא האקלים, סגולות הריפוי של המים המינרליים, המומחים הרפואיים המוכשרים ביותר, כמו גם החולים הרבים שהתאוששו לאחר הפרעות לב וכלי דם. כיום, העיר היא מרכז לשיקום אנשים הסובלים ממחלות לב וכלי דם, הפרעות במערכת העצבים והפרעות בחילוף החומרים. העיר מספקת תשתית מצוינת לתיירות ובילוי, מקומות היסטוריים רבים, כנסיות, בתי מלון ומסעדות.

כיעד תיירותי פופולרי, בנקיה מציעה אפשרויות הרפיה טובות לאורחיו. בעיר מתחמים מודרניים, המציעים ציוד מתקדם לבדיקות, פיזיותרפיה ושיקום. בחלק מהם יש בריכות מינרליות, סאונות וחדרי כושר. באתר הנופש יש גם מרכזי ספא מודרניים, בתי מלון פרטיים רבים ומסעדות והקרבה לבירה נותנת את האפשרות לטייל באיזור.

טופז טורס:

חברת טופז טורס בע"מ, מהחברות הותיקות בארץ בתחום התיירות, הוקמה בשנת 1973. לחברה פעילות קימעונאית וסיטונאית ומשווקת את חבילותיה לכל משרדי הנסיעות בארץ וללקוחות פרטיים. טופז טורס מובילה בארץ בתחום תיירות הספא באירופה, כמו כן מתחמחה בארגון נישואים אזרחיים, נופשונים בקפריסין ושייט נהרות, והנה בעלת ניסיון עשיר בתחום.

לקבלת מבצעים והטבות: