משרד נסיעות, או הזמנה באינטרנט?

מה עדיף - משרד נסיעות, או הזמנה באינטרנט?

עונת החורף מסתיימת , וכבר הגיעה העת לתכנן את חופשות האביב והקיץ. לצד מספר גדול של משרדי נסיעות בארץ, אשר יעמדו לרשותכם וישמחו להציע לכם שלל מסלולים וחבילות, קיימת האפשרות להזמין את החופשה שלכם אונליין באופן עצמאי ברשת האינטרנט. יצאנו לבדוק מה עדיף, להזמין חופשה ברשת, או דרך משרד נסיעות.

הזמנה אונליין

המרשתת מספקת לצרכנים אפיקים רבים לשיפור השירות, והוזלת העלויות, ואכן, באתרים המציעים דילים לחופשות מפנקות, תוכלו להשוות מחירים, ואף למצוא עסקאות אטרקטיביות ביותר. היתרון הגדול של הזמנה דרך האינטרנט הוא שכל האופציות פתוחות בפניכם, ואינכם מוגבלים ליעדים וחבילות אותם משווק סוכן הנסיעות שלכם. יחד עם זאת, כאשר רוכשים חופשה או כרטיסים אונליין מגורם שלישי שאינכם מכירים, אתם חשופים להרבה תקלות שעלולות להעיב על חוויית הנופש שלכם. הבעיה העיקרית היא שאין מי שבאמת מטפל בכם, ואינכם יודעים מי עומד מאחורי ההצעות המפתות, תקלות יכולות לצוץ מבחינת עלויות והיטלים שלא הבאתם בחשבון, חברות טיסה לא אמינות, מלונות שלא עומדים בסטנדרטים שהובטחו לכם ועוד. בנוסף, כל ההתנהלות הבירוקרטית במקרה של רכישה עצמאית מוטלת עליכם, וטעויות שתעשו יעלו לכם במקרה הטוב בכסף, ובמקרה הגרוע בעיכובים, ביטולים וחוסר מענה הולם למצוקות בזמן אמת.

הזמנה דרך סוכנות נסיעות

כשאתם מזמינים חבילות נופש מסוכן נסיעות, הסוכן מתאים את החבילה לצרכים שלכם, מבחינת בתי המלון, המסלולים, היעדים והעלויות. מרגע שאתם יוצרים קשר עם סוכנות הנסיעות, ועד שתשובו מרוצים מן הנופש, סוכן הנסיעות מלווה אתכם, דואג לכל הבירוקרטיה, ומטפל בכל בעיה. במידה וחלה תקלה במהלך החופשה, יש לכם למי לפנות, ואתם יכולים להיות בטוחים שלא יחסר לכם שום מסמך חיוני, וכן שתהיו מבוטחים  בהתאם לצורך. החיסרון של הזמנת נופש דרך סוכנות נסיעות הוא שאתם מוגבלים ליעדים שהסוכנות מציעה, ושמחיר החבילה ברוב המקרים יהיה יקר יותר מדיל של הרגע האחרון ברשת.

מסלולים ויעדים

דילים שאתם רוכשים אונליין אינם בהכרח מבטיחים לכם חופשה אידיאלית, שכן, לעתים מדובר ביעדים שאינם מתאימים לצרכיכם, או באתרים שאינם אטרקטיביים בעונה בה אתם מבקרים בהם. לעומת זאת, כאשר סוכן נסיעות מציע לכם חבילת נופש, הוא מפנה אתכם לבית מלון איכותי,שמעסיק צוות מקצועי דובר אנגלית, וליעדים בהם כל בני המשפחה ייהנו מאטרקציות ופעילויות המתאימות לכם. צוותי הסוכנויות עמלים על בחירת יעדים, מסלולים, ובתי מלון איכותיים וידידותיים לתייר הישראלי, וכך אתם יכולים להיות בטוחים שהחופשה תהיה מהנה ומוצלחת.

ללכת על בטוח

הבחירה אם לרכוש כרטיסים לחופשה דרך האינטרנט, או דרך סוכנות נסיעות, היא כמובן החלטה שעל כל אחד לבצע על פי שיקוליו. אם אתם אוהבי הרפתקאות, או אם מדובר ביעד אותו אתם מכירים הטב, אין צורך להיעזר בשירותיו של סוכן נסיעות. לעומת זאת, כאשר מדובר ביעדים חדשים שאתם מעוניינים להכיר, כאשר אתם רוצים להיות בטוחים שהנופש יהיה מוצלח, וגם כאשר אתם רוצים למצוא עסקה משתלמת במיוחד ליעד בו כבר ביקרתם, סוכן נסיעות מקצועי הוא עדיין הכתובת הטובה ביותר עבורכם.

טופז טורס:

חברת טופז טורס בע"מ, מהחברות הותיקות בארץ בתחום התיירות, הוקמה בשנת 1973. לחברה פעילות קימעונאית וסיטונאית ומשווקת את חבילותיה לכל משרדי הנסיעות בארץ וללקוחות פרטיים. טופז טורס מובילה בארץ בתחום תיירות הספא באירופה, כמו כן מתחמחה בארגון נישואים אזרחיים, נופשונים בקפריסין ושייט נהרות, והנה בעלת ניסיון עשיר בתחום.

לקבלת מבצעים והטבות: