קצת עלינו


טופז טורס הוקמה בשנת 1973, והיא בין חברות התיירות הוותיקות והמובילות בארץ. לאורך השנים התמחתה החברה בתיירות ספא ומרפא באירופה, בארגון נישואים אזרחיים ונופשונים בקפריסין, ובשיט נהרות ברחבי אירופה. החברה עובדת עם כל משרדי התיירות, וכמו כן משווקת חבילות תיור ללקוחות פרטיים.

תיירות ספא
את יעדי תיירות הספא של חבילות הנופש, בוחר צוות חברת טופז טורס בהקפדה רבה. האתרים הנבחרים עומדים בסטנדרטים הכי גבוהים של שירות, אמינות ומקצועיות. כל היעדים מתאימים לתיירים ישראליים, והשירות הניתן בכל מלון ואתר הוא באיכות וברמה הגבוהים ביותר. היעדים השונים מתאימים לכל מיני סוגי נופשים, החל ממנוחה, הנאה, נופש חוויה או רגיעה וכן נופשים ייעודיים כתיירות מרפא ובריאות.

שיט בנהרות אירופה
שייט בנהרות, זוהי זווית מרתקת, שונה ומיוחדת לחוות את אירופה. כאשר אנשים מגיעים למקום חדש, מהנהר- ללב ליבה של החוויה המקומית, זו חוויה שונה ומרגשת, הרבה יותר מטיולים רגילים. במהלך כל השייט, נמצאים המטיילים בחיקו של הנוף עצמו קרי- הנהר והם חלק מהחוויה ומהתרחשות. בנוסף, ספינות השייט מספקות ארוחות משובחות, פינוקים קולינריים ואחרים, וסיורים מודרכים באתרים נבחרים לאורך המסלול.

נישואים אזרחיים
טופז טורס מתמחה בארגון חתונות אזרחיות ונופשונים בקפריסין. הזוגות הנישאים יכולים לבחור להמשיך ישר לירח דבש מפנק, או לחזור לארץ, על פי העדפתם.

מקצועיות
הדבר המייחד את טופז טורס יותר מכל, זו ההתייחסות וההבנה העמוקה לצרכים המיוחדים של המטיילים הישראלים, להעדפות שלהם, לאתרים שמעניינים אותם ועוד. משום כך, חבילות התיור המוצעות מותאמות במיוחד לקהל הישראלי. חברת טופז טורס, מספקת שירות מקצועי, אמין, ואדיב, ללקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ. אתם מוזמנים להתקשר ולהתעניין בהיצע הטיולים, הנופשים ותיירות המרפא, ולמצוא את הטיול החלומי שלכם.

מידע ופרטים תוכלו לקבל גם באתר החברה ובטלפון מספר 073-2658245.

 

טופז טורס:

חברת טופז טורס בע"מ, מהחברות הותיקות בארץ בתחום התיירות, הוקמה בשנת 1973. לחברה פעילות קימעונאית וסיטונאית ומשווקת את חבילותיה לכל משרדי הנסיעות בארץ וללקוחות פרטיים. טופז טורס מובילה בארץ בתחום תיירות הספא באירופה, כמו כן מתחמחה בארגון נישואים אזרחיים, נופשונים בקפריסין ושייט נהרות, והנה בעלת ניסיון עשיר בתחום.

לקבלת מבצעים והטבות: