כיצד להתכונן לנסיעת טיול ספא באירופה

טיול ספא באירופה, טומן בחובו פינוק לגוף ולנפש, הוא מאפשר להתנתק מהשגרה ולחדש את מצבורי האנרגיה. אבל בכדי שטיול שכזה, אכן יענה על כל מטרותיו (כמו גם ציפיותינו), קיימת חשיבות להתכונן אליו בצורה נכונה, מה שיאפשר טיסה בראש שקט, תרתי משמע. אז אלו הכנות יש לעשות טרם הטיסה? כל התשובות במאמר הבא:

כרטיסי טיסה

חופשת ספא באירופה יכולה להירכש כחבילה, אשר תכלול גם את עלות כרטיס הטיסה, גם את המלון ובחלק מהמקרים גם את טיפולי הספא - ניתן אף למצוא טיולי ספא מאורגנים, הכוללים ביקורים באתרי ספא שונים. אפשרות נוספת, היא לרכוש כל אלמנט בנפרד, כרטיס טיסה, מלון וכניסות לאתרי ספא - השקעה של זמן באיסוף מידע לגבי האפשרויות והעלויות, תאפשר למצוא את החבילה המשתלמת ביותר. כיום, כידוע, כרטיסי הטיסה הינם ממוחשבים, אך מומלץ להדפיס אותם ב- 2 העתקים, העתק לשים בתיק הצד ואת השני במזוודה. כדאי אף לצלם את הכרטיסים באמצעות מכשיר הסמארט פון - כך שאם הצילומים יאבדו, תתאפשר גישה נוחה ומהירה לכרטיס חזרה. 

דרכונים

עוד בטרם רכישת כרטיסי הטיסה, חשוב לוודא כי הדרכון שלנו בתוקף לתקופה של עד חצי שנה לפחות לאחר תאריך הנסיעה. במידה וגיליתם כי תוקף הדרכון פג או עומד לפוג, חשוב לחדש אותו - יש לציין כי ניתן גם לחדש את הדרכון "ברגע האחרון" בנתב"ג - רק שהשירות הזה עולה הרבה מאוד כסף וסביר להניח שהעדיפות תהיה להימנע מהוצאה כספית שכזאת. מעבר לכך, חשוב לצלם את הדרכונים ולהדפיס את הצילומים - בנוסף, כדאי לשלוח צילום במייל, כך שבמקרה והדרכון ילך לאיבוד, תתאפשר גישה לצילום. 

ביטוח רפואי

אז נכון שטיול ספא באירופה, לא טומן בחובו סיכונים רבים - בכל זאת, לא מדובר בטיול טרקים אתגרי בדרום אמריקה. יחד עם זאת, ביטוח נסיעות איכותי, יספק הרבה שקט נפשי, בידיעה שאם חלילה משהו קורה, תתאפשר קבלת טיפול רפואי איכותי ומקצועי, ללא צורך לשלם סכומי כסף לא פרופורציונאליים בעבורם. בכדי לבחור את הביטוח האידאלי, חשוב לעשות סקר שוק קצר, לשים דגש על סוג הכיסויים שהביטוח כולל בתוכו ועל מי שסובל מבעיה בריאותית כלשהי, לוודא שהביטוח יהיה מותאם לצרכים המיוחדים שלכם.

בחירת חבילת התקשורת המתאימה

אם נודה על האמת, גם כשאנחנו טסים לחופשת ספא והמטרה היא לנוח ולהתנתק, אנחנו עדיין צריכים להרגיש מחוברים לארץ, למשפחה, לילדים וכן, גם לאתרי החדשות ולהודעות בדואר האלקטרוני. לכן, בטרם הטיסה, נמצא את עצמנו תרים אחר חבילת התקשורת המתאימה - אין חובה לבחור בחבילה של חברת הסלולר אליה אנו מחוברים בארץ. כידוע, ישנן חברות סלולר רבות, כאשר כל אחת מציעה חבילות תקשורת משלה עם שיחות ואינטרנט בחו"ל. בכדי לנצל את ריבוי האפשרויות לטובתנו, חשוב לעשות סקר בין החברות, לבדוק מה כוללת כל חבילה - הן מבחינת שיחות הודעות וחבילת גלישה ומהי העלות מול התועלת. הבנת הצרכים והדרישות מהחבילה, תסייע בסופו של דבר לבצע את הבחירה הטובה והמתאימה ביותר - ולהישאר מחוברים גם כשאנחנו מנותקים.

טופז טורס:

חברת טופז טורס בע"מ, מהחברות הותיקות בארץ בתחום התיירות, הוקמה בשנת 1973. לחברה פעילות קימעונאית וסיטונאית ומשווקת את חבילותיה לכל משרדי הנסיעות בארץ וללקוחות פרטיים. טופז טורס מובילה בארץ בתחום תיירות הספא באירופה, כמו כן מתחמחה בארגון נישואים אזרחיים, נופשונים בקפריסין ושייט נהרות, והנה בעלת ניסיון עשיר בתחום.

לקבלת מבצעים והטבות: