נהר הדנובה

שייט על הדנובה

נהר הדנובה, השני בגודלו באירופה, זורם במרכז יבשת אירופה, לאורך ערים חשובות, ומשמש כנתיב תחבורה ימי מרכזי ביבשת. הנהר מתחיל במערב, באזור היער השחור שבגרמניה, ונשפך לים השחור ברומניה במזרח. אורכו של נהר הדנובה עומד על כ-2,860 ק"מ והוא הנהר השני באורכו ביבשת (שני לנהר הוולגה). בזרימתו, חוצה הנהר מדינות כמו גרמניה, אוסטריה, הונגריה, סלובקיה ועוד...

 שייט על הדנובה
 
שייט על נהר הדנובה מספק מראות ציוריים עוצרי נשימה. שייט בספינת נהר יוקרתית היא דרך קלה ומפנקת לעבור בכל האזורים המרכזיים של אירופה בצורה קלה ופשוטה ללא אריזות ופריקות חוזרות ונשנות של המזוודות וללא נסיעות ארוכות ומעייפות לאורך היבשת.

במסלול זה נכיר את שלושת ערי הבירה המקסימות של האימפריה האוסטרו-הונגרית. נתחיל מפסאו שבגרמניה עיר עם היסטוריה בת 2000 שנה וארכיטקטורה בסיגנון הבארוק, נבקר בווינה - אחת הערים המפתות באירופה. בודפשט השופעת באתרים שרק ממתינים להתגלות, ברטיסלבה בירת סלובקיה שעדיין לא מוכרת לרבים ומתגלה לנו עם השיטוט בסמטאות העתיקות. נגיע גם לעמק הוואכאו היפיפה באוסטריה ונבקר במנזר הבנדיקטי בין ה 900 שנה! תן לאווירה של אירופה להרגיע את הנפש בתוספת מעט קסם וינאי. שייט נהרות באירופה מחכה לך ...

 

טופז טורס היא אחת מחברות התיירות הוותיקות בארץ. טופז טורס עוסקת בחופשות שייט על נהרות אירופה ומציעה מספר רב של מסלולי שייט אטרקטיביים עם מספר רב של ספינות נהר. ניתן להזמין של החברה מומלצת למטרת החופשה המושלמת, המפנקת, המפוארת והיוקרתית ביותר. האתר מציע מגוון רחב של אטרקציות בעזרת מלונות בעל מספרי כוכבים רבים. לפרטים נוספים וקביעה של שייט בנהר הדנובה, יש ליצור קשר באמצעות הטלפון או האתר.

טופז טורס:

חברת טופז טורס בע"מ, מהחברות הותיקות בארץ בתחום התיירות, הוקמה בשנת 1973. לחברה פעילות קימעונאית וסיטונאית ומשווקת את חבילותיה לכל משרדי הנסיעות בארץ וללקוחות פרטיים. טופז טורס מובילה בארץ בתחום תיירות הספא באירופה, כמו כן מתחמחה בארגון נישואים אזרחיים, נופשונים בקפריסין ושייט נהרות, והנה בעלת ניסיון עשיר בתחום.

לקבלת מבצעים והטבות: