חתונה בקפריסין

חתונה בקפריסין
את בן הזוג מצאתם אך מה עם חתונה? אם חתונה ברבנות לא בשבילכם סביר להניח שקפריסין היא אלטרנטיבה מעולה, גם בזכות המקומות היפים והרומנטיים שהיא מציעה! זוגות אשר לא רוצים ולא יכולים להינשא ברבנות עומדים בפני האופציה של נישואין בחו"ל. בישראל אין אפשרות של נישואים אזרחיים אך היא כן מקבלת נישואים אזרחיים שנעשו במדינות אחרות.

כיצד מתבצעת חתונה בקפריסין?
קפריסין נוחה מאוד לנישואין עבור הזוגות החיים בישראל וזה בשל קרבתה לארץ במישור הגאוגרפי, כשעת טיסה אחת בלבד. את התהליך כולו ניתן לסיים בזמן קצר מאוד הכולל את הטיסה לקפריסין, עריכת הטקס והחזרה הביתה. הפרוצדורה להינשא בקפריסין היא פשוטה למדי וכך גם קבלת התעודות הרשמיות אשר מתבצעות מהר ואין צורך לחכות זמן רב עבור זה. מה שבמדינות אחרות יכול להתפרס על פני שבועות. העלות של חתונה בקפריסין מסתכמת בסכום קטן יחסית לחתונה במקומות אחרים. וזה בשל המרחק הדורש טיסה קצרה וכן בשל מגוון בתי המלון שניתן למצוא במחירים השווים לכל כיס.

מזג האוויר
מזג האוויר בקפריסין הוא נוח בכל ימות השנה כך שאין צורך לדאוג "שתפלו" על יום סוער במיוחד שיהרוס לכם את כל החגיגה. וכן פחות סיכויים לשיבושים בטיסות בשל מזג האוויר. 
 
עכשיו כל שעליכם לעשות הוא לצלצל ל"טופז טורס"

המסמכים הנדרשים:
רווקים: יש להביא תמצית רישום של משרד הפנים המתורגמת לאנגלית ע"י נטוריון ושתהיה מקסימום בת שישה חודשים.
לגרושים תושבי חוץ יש להביא תמצית רישום ואת תעודת הגירושים אשר מתורגמת לאנגלית עם חותמת אפוסטיל.

חברת טופז טורס בע"מ, מהחברות הוותיקות בתחום התיירות. החברה משווקת חבילות נופש למשרדי נסיעות בארץ וללקוחות פרטיים, מובילה בתיירות הספא באירופה, בארגון של נישואים אזרחיים, חבילות נופש לקפריסין ועוד...

טופז טורס:

חברת טופז טורס בע"מ, מהחברות הותיקות בארץ בתחום התיירות, הוקמה בשנת 1973. לחברה פעילות קימעונאית וסיטונאית ומשווקת את חבילותיה לכל משרדי הנסיעות בארץ וללקוחות פרטיים. טופז טורס מובילה בארץ בתחום תיירות הספא באירופה, כמו כן מתחמחה בארגון נישואים אזרחיים, נופשונים בקפריסין ושייט נהרות, והנה בעלת ניסיון עשיר בתחום.

לקבלת מבצעים והטבות: