חתונה אזרחית בקפריסין - צעדים ראשונים

 

חתונה אזרחית בקפריסין

 חתונה אזרחית בקפריסין הפכה לפופולארית בשנים האחרונות. יותר ויותר זוגות בוחרים למסד את הקשר שלהם באמצעות חתונה אזרחית. חלקם לא יכולים להתחתן בארץ בגלל ענייני גיור, בעוד אחרים פשוט בוחרים להתרחק מהממסד הדתי. חילונים רבים מוצאים את עצמם מנסים למצוא את דרך בנבכי הרבנות הדתית. אדם מין המניין שמגדיר את עצמו כחילוני גמור, יתקשה לשתף פעולה עם הטקסים וההלכות הדתיות הקשורות לחתונה. לכן, אין זה מפתיע כי קפריסין הפכה ליעד מועדף לחתונה ע''י זוגות רבים. בצורה כזו, הזוג המאושר יכול למסד את הקשר בינם ללא עירוב בית הדין הרבני וללא תשלומי האגרות השונות הנהוגות ברבנות.

 

חתונה אזרחית בקפריסין - איך ניגשים לזה בכלל?

 הצעד הראשון שיש לעשות הוא לבקש ממרשם האוכלוסין לשלוח לכם תמצית רישום. מסמך זה מוכיח לרשויות בקפריסין כי אתם רווקים. שירות זה ניתן בחינם והמסמך מגיע בדואר תוך כשבוע. השלב הבא יהיה לתרגם את המסמך לאנגלית, תוך שמירה על מבנה המסמך כמו שהוא מופיע במקור. לאחר מכן, יש לאשר את התרגום אצל נוטריון על מנת להוכיח שהתרגום זהה. השלב האחרון יהיה לנסוע לקפריסין ולהתחתן. ניתן לצאת בטיסת בוקר ולהספיק לחזור עוד באותו היום. אל תשכחו שכדי שהנישואים יהיו תקפים גם מחוץ לגבולות קפריסין, יש צורך בחותמת אפוסטיל. חותמת זו מונפקת רק ע"י משרד המשפטים של קפריסין. במסגרת טקס הנישואין דואגת העיריה להנפיק חותמת זו. לא ניתן לקבל חותמת זו בימי שבת או ראשון.

 

חברת טופז טורס היא מהחברות הוותיקות בארץ בתחום התיירות. ארבעה עשורים של וותק וניסיון בתחום מקנים לה שם ומוניטין ללא עוררין. החברה מתמחה בארגון נישואים אזרחיים בחו''ל, כך שאל תהססו וצרו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ ומענה לכל שאלה.

טופז טורס:

חברת טופז טורס בע"מ, מהחברות הותיקות בארץ בתחום התיירות, הוקמה בשנת 1973. לחברה פעילות קימעונאית וסיטונאית ומשווקת את חבילותיה לכל משרדי הנסיעות בארץ וללקוחות פרטיים. טופז טורס מובילה בארץ בתחום תיירות הספא באירופה, כמו כן מתחמחה בארגון נישואים אזרחיים, נופשונים בקפריסין ושייט נהרות, והנה בעלת ניסיון עשיר בתחום.

לקבלת מבצעים והטבות: