תקשורת אינטרנט במהלך שיט

חופשת שייט היא פינוק מושלם וההנאה למפליגים מובטחת, ברם, אם חפצתם לתקשר עם חברים ומשפחה בארץ, או לגלוש באינטרנט במהלך השייט, אתם עלולים למצוא עצמכם משלמים הון, במידה ולא הסדרתם את נושא התקשורת מראש. מה הן האפשרויות העומדות לרשותכם וממה כדאי להיזהר - הישארו עמנו ותגלו.
 

חיוב בלתי צפוי

מכירים את ההוא ששב מחופשה מפנקת בחו"ל, ולאחר חודש גילה להפתעתו שחויב בסכומים אדירים על ידי חברת הסלולארי שלו? סיפורים כאלו לא חסרים, והניסיון מלמד, שאדם הנוסע לחו"ל צריך לעשות אחד מן השניים: או שישאיר את הנייד כבוי לכל אורך החופשה, או שידאג לרכוש חבילת גלישה לחו"ל טרם הטיסה. יחד עם זאת, רכישת חבילה לא תמיד תבטיח לכם הימנעות מחיובי עתק, ויש לוודא באילו יעדים, באילו תנאים, ובאילו עלויות תוכלו לגלוש.
 

חבילות תקשורת לחו'ל

מי שיוצא לחופשה בחו"ל, ורוצה להישאר מקושר, יכול לבחור בין כמה אפשרויות:
• חבילת גלישה לחו"ל מספק הגלישה הקבוע שלך - חברות הסלולארי מציעות ללקוחותיהן חבילות גלישה לחו"ל. אם בחרתם באפשרות זו, וודאו שהשירות תקף ליעדים בהם אתם מבקרים, למקומות בהם הספינה אמורה לעגון, וליעדים היבשתיים בהם תבקרו. 
• חבילות גלישה לחו"ל מחברת סלולר אחרת - לעתים חברת סלולר שאינה הספקית הקבועה מציעה חבילת גלישה לחו"ל אטרקטיבית יותר ליעדים אליהם אתם מפליגים, כדאי לערוך השוואות מחירים, ולבחור את המסלול והחברה המשתלמים ביותר.
• סים לחו"ל - ניתן לרכוש כרטיס סים נפרד לתקשורת סלולארית בחול.
• חבילות גלישה לחו"ל מספק במדינת היעד- זו הרבה פעמים  אפשרות טובה, אך עליכם להתמצא בהפעלת השירות, ואם אינכם בטוחים בשפה שבפיכם, ואינכם שולטים ברזי החידושים הטכנולוגיים, זו עלולה להיות אפשרות מאתגרת  יתר על המידה.
• גלישה בלב ים - בספינות עצמן לא תמיד ניתן לגלוש, בייחוד כשהספינה בלב ים, שירותי הגלישה דרך הספינה עלולים להיות מאוד יקרים, ומחויבים על פי זמן שימוש, מומלץ לרכוש חבילת גלישה כוללת מראש דרך חברת הספנות, זה ישתלם לכם יותר.
 

טיפים ואזהרות

• בדקו שחבילת הגלישה בה בחרתם מתאימה ליעדים בהם עוגנת הספינה. 
• בזמן הפלגה, אם אין לכם חבילת גלישה של הספינה, ודאו ששירותי הנדידה של מכשירכם חסומים, אחרת אתם עלולים להיות מחויבים בסכומי כסף גבוהים.
• לפני היציאה לחופש, וודאו שאתם יודעים להפעיל את שירות התקשורת לחו"ל, לכבות את שירותי הנדידה, להפעיל מצב טיסה, ולהחליף סים, במידה ובחרתם לרכוש כרטיס סים לחו"ל.
• עדיף לרכוש חבילת גלישה בה התשלום ידוע מראש, ולמנוע כל מצב של חיובים נוספים.
 

חופשה נעימה בראש שקט

הטירחה המעטה הכרוכה ברכישת חבילת גלישה לחו"ל לחופשה שלכם, תתברר כמשתלמת ביותר, כאשר תוכלו לגלוש ולתקשר בבטחה, מבלי לחשוש שמא תידרשו לשלם על כך ביוקר מאוחר יותר. לכן מומלץ לא להתעצל, לעשות את המחקר ואת הבירורים הנדרשים, ולצאת לחופשת השייט שלכם בראש שקט.

טופז טורס:

חברת טופז טורס בע"מ, מהחברות הותיקות בארץ בתחום התיירות, הוקמה בשנת 1973. לחברה פעילות קימעונאית וסיטונאית ומשווקת את חבילותיה לכל משרדי הנסיעות בארץ וללקוחות פרטיים. טופז טורס מובילה בארץ בתחום תיירות הספא באירופה, כמו כן מתחמחה בארגון נישואים אזרחיים, נופשונים בקפריסין ושייט נהרות, והנה בעלת ניסיון עשיר בתחום.

לקבלת מבצעים והטבות: