חופשת הכול כלול בקפריסין עם הילדים

בימינו, כאשר משפחה ממוצעת יוצאת לפחות פעם בשנה לחופשה בחו"ל, היעדים המבוקשים לנופש הם אתרים המציעים מגוון הפעלות ואטרקציות גם לקטנים וגם לגדולים. כך כל בני המשפחה זוכים ליהנות מן החופשה. קפריסין מציעה למשפחות עם ילדים מגוון אפשרויות מפנקות לחופשת הכול כלול מפנקת. 

היתרונות

חופשת הכול כלול פותרת אתכם מכל דאגה. כל צרכי הנופש שלכם ושל משפחתכם נלקחו בחשבון מראש והכול מוצע לנופשים ביד רחבה לאורך היום כולו. החופשה כוללת פעילויות לילדים ומבוגרים, שימוש במתקני המלון, ארוחות ופינוקים נוספים. כל שנותר לכם לעשות הוא להירגע ולתת לצוות לפנק אתכם. אין הכרח לתור אחרי מסעדות, אטרקציות ופעילויות פנאי, הכול מאורגן עבורכם במלון עצמו, מחכה רק לכם. הילדים נהנים מהפעלות ומתקני שעשועים וגם את ההורים לא שוכחים לפנק.

מבחר יעדים

חברת טופז טורס משווקת חבילות נופש הכול כלול בקפריסין לאתרי נופש מובילים לכל המשפחה בלימסול ופאפוס. בנוסף משווקת טופז טורס חבילות נופש באתרים פופולאריים נוספים בקפריסין הכוללים את פיסורי, לרנקה, פרוטרס, איה נאפה והרי הטרודוס. בתי המלון ואתרי הנופש שבחרנו עבור לקוחותינו עברו בדיקה וביקורת מדוקדקת, על מנת להבטיח שיעמדו ברף הציפיות של התייר הישראלי ויספקו ללקוחותינו חופשה איכותית ומפנקת במיוחד.

איכות ומקצועיות

חברת טופז טורס פעילה בתחום התיירות מזה שנים רבות ואתרי הנופש למשפחות בקפריסין איתם אנו עובדים הוכחו כאתרים מקצועיים ואיכותיים, המעניקים לתייר הישראלי שירות אדיב ויחס חם. חופשת הכול כלול למשפחות עם ילדים בקפריסין היא חוויה של תענוג רצוף, המאפשרת לכל המשפחה ליהנות ביחד ולחוד, על פי מצב הרוח שלכם. כל בני המשפחה יזכו ליהנות מפעילות איכותית והחופשה תותיר בכם שלל זיכרונות נעימים ומתוקים.

החופשה שלכם

להזמנת חבילת נופש הכול כלול עם ילדים לקפריסין ולקבלת פרטים נוספים, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם נציגי החברה באמצעות השארת פרטיכם באתר, או בשיחה למוקד הטלפוני במספר 8343777 - 09, נציגי החברה ישמחו לענות על שאלותיכם ולעזור לכם לבחור חבילות נופש לקפריסין , באתר ובמועד המתאימים לכם.

טופז טורס:

חברת טופז טורס בע"מ, מהחברות הותיקות בארץ בתחום התיירות, הוקמה בשנת 1973. לחברה פעילות קימעונאית וסיטונאית ומשווקת את חבילותיה לכל משרדי הנסיעות בארץ וללקוחות פרטיים. טופז טורס מובילה בארץ בתחום תיירות הספא באירופה, כמו כן מתחמחה בארגון נישואים אזרחיים, נופשונים בקפריסין ושייט נהרות, והנה בעלת ניסיון עשיר בתחום.

לקבלת מבצעים והטבות: