טיולים וחבילות ספא ברומניה

מידע נוסף על מדינה

ספא ברומניה

רומניה היא מדינה יפהפייה, השופעת במעיינות תרמיים ומינראליים. קיימים בה לא פחות משבעים אתרי ספא ומרחצאות חמים, המתאימים הן לתייר המבקש להתפנק והן לסובלים ממחלות כרוניות. כל מעיין הוא בעל סגולות ריפוי שונות, לכן לסובלים מבעיה רפואית ספציפית מומלץ להיוועץ עם רופא אתר המרפא לגבי המעיין המתאים.

אתר המרפא פליקס Felix

אתר הספא פליקס הגדול והפופולרי ברומניה. הוא ממוקם בסמוך לעיר אורדיאה ובסביבתו נובעים כמה מעיינות תרמיים מינראליים. ניתן לרחוץ במרחצאות, לקבל טיפולים מותאמים אישית וכן לקבל טיפולי בוץ. בפליקס ממוקמים מספר בתי מלון, בריכות מים מינראליים, פארק מים, קזינו ועוד. החבילות כוללות לינה על בסיס חצי פנסיון או פנסיון מלא, באחד משלושת בתי מלון International, Nufarul ו-מלון Termal, המציעים עד חמישה עשר טיפולים לאדם בשבוע.

אתר המרפא קובסנה Covasna

אתר המרפא קובסנה ידוע בכינוי אתר אלף המעיינות, בשל ריבוי המעיינות התרמיים והמינראליים בסביבתו. הם ממוקמים בגבהים שבין 550 - 600 מטר מעל לפני הים. בנוסף, באזור נמצאות מופטות - מערות מתחת לפני האדמה, מהן משתחרר גז מיוחד, המרחיב את כלי הדם. שהות מבוקרת במופטות מרחיבה את כלי הדם, משפרת את זרימת הדם ומסייעת במניעת קטיעת איברים. המעיינות המינראליים בקובסנה מכילים גופרית, יוד, כלוריד, סידן, מגנזיום ועוד. 

אתר המרפא טושנד Tusnad

העיירה טושנד במזרח טרנסילבניה, היא העיירה הקטנה ביותר ברומניה. היא שוכנת בין יערות בגובה של 650 מטר מעל לפני הים. בעיירה שבעה מעיינות מרפא המכילים כלור, ברזל וסידן. אוויר ההרים הצלול, ספוג האוזון והיונים השליליים - מרגיע את הנשמה, מרחיב את הריאות והלב. טושנד היא עיירת מרפא שקטה וקסומה, המזמנת לנופש שם מרגוע ורפואה טבעית. לקחת פסק זמן מהמולת החיים ולהתענג על טיפולים מבריאים ומרפאים לגוף ולנשמה.

חופשה מושלמת

חבילות הספא ברומניה מאפשרות לכל מבקר, ליהנות מכל העולמות. האתרים נמצאים בתוך נופים מפעימים. עיירות ציוריות, עם נופים כפריים קסומים והרבה ירוק. בנוסף, המעיינות החמים עשירים במינרלים בעלי תכונות ריפוי ייחודיות בתוך מרכזי ספא מפנקים. בין אם אתם זקוקים להתחדשות ורגיעה מעומס היומיום ובין אם אתה סובלים ממחלה ספציפית, חופשת ספא ברומניה תספק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים בהתאמה מלאה. 
לפרטים נוספים, הנכם מוזמנים להשאיר פרטים באתר, או להתקשר לטלפון 09-8343077, 04-8663025 ונציגנו ישמח לעמוד לשירותך.

פליקס

ספא בפליקס אתר המרפא בפליקס הוא מהגדולים והוותיקים שברומניה. מוצעים בו טיפולי בוץ, בריכות תרמו מינראליות, פיזיותרפיה, עיסויים ואינהלציות חמצן. האתר מומלץ לסובלים מדלקות מפרקים, בעיות גינקולוגיות, ראומטיזם, מחלות ניווניות, למשתקמים לאחר תאונות ועוד. חופשת מרפא היציאה לכל נופש, יש בה היב ...

קובסנה

ספא בקובסנה אתר המרפא קובסנה ברומניה, ידוע גם בשם "אתר אלף המעיינות", בשל ריבוי המעיינות התרמו מינראליים הנובעים באזור. בנוסף למעיינות המרפא הרבים, יש באתר זה תופעת טבע ייחודית בדמותן של מערות תת קרקעיות, המכונות מופטות, במופטות אלה, משתחרר אוויר חם מבטן האדמה, שהרכבו הכימי מועיל למחזור הדם.   ...

טושנד

טושנד הידועה בכינוייה "שוויצריה הקטנה" נמצאת צפונית מזרחית לבוקרשט במרחק 230 ק"מ ממנה, בגובה 640 מטר מעל פני הים. אתר יפהפה מוקף יערות המתמחה בטיפול במחלות מערכת העיכול תוך שימוש במים המינרלים הנובעים ממעיינותיו. 

רומניה

Google Map

טופז טורס:

חברת טופז טורס בע"מ, מהחברות הותיקות בארץ בתחום התיירות, הוקמה בשנת 1973. לחברה פעילות קימעונאית וסיטונאית ומשווקת את חבילותיה לכל משרדי הנסיעות בארץ וללקוחות פרטיים. טופז טורס מובילה בארץ בתחום תיירות הספא באירופה, כמו כן מתחמחה בארגון נישואים אזרחיים, נופשונים בקפריסין ושייט נהרות, והנה בעלת ניסיון עשיר בתחום.

לקבלת מבצעים והטבות: