טיולים וחבילות ספא בפולין

מידע נוסף על מדינה

פולין, מדינה גדולה השוכנת בלב אירופה, בירתה ורשה והיא גובלת בגרמניה בצידה המערבי בצכיה ובסלובקיה בצידה הדרומי ובאוקראינה במזרח. פולין מונה כיום כ 40 מליון תושבים. מיקומה המרכזי והעובדה שעלות המחיה בה מאוד מאוד נמוכה, הופכת את פולין ליעד תירותי מצויין. מאז הצטרפות פולין לאיחוד האירופי המדינה חווה עליה דרמטית במספר התיירים המגיעים אליה. 

המטבע העובר לסוחר בפולין הינו זלוטי אם כי הספקים השונים לא יסרבו לתשלום ביורו. מלבד היותה של פולין יעד לטיולי שורשים, המדינה כוללת  אתרי טבע רבים, אגמים בצפון, שרשרת הרי הטטרה בדרום, פארקים לאומיים רבים ואתרי מורשת המוכרים ע"י אונסקו. בפולין מספר הולך וגדל של אתרי מרפא ששניים מתוכם מופיעים באתר. הנכם מוזמנים לראות את אתר הספא זווירדוב זדרוי (Swieradow Zdroj) וכן את אתר הספא קודובה זדרוי Kudowa Zdroj.
נסיעה מהנה :)

זוירדיוב זדרוז'

העיירה נמצאת בסמיכות לגבול עם צ'כיה ומפורסמת במים המינרליים הנובעים מהאדמה ובבוץ של האיזור. הנוף בסביבה הינו בעל צמחיה מיוחדת והאקלים היחודי מתאים לטיולים.באיזור מסלולי הליכה מרובים ושבילים לרכיבה על אופניים.

קודובה זדרוז'

עיירת ספא ממוקמת למרגלות הרי Stolowe בחלק הדרום מערבי של פולין, ממוקמת בסמוך לגבול הצ'כי בנרחק של כשעתיים נסיעה משדה התעופה של פראג. בשל מיקומה, העיירה משמשת כמקום תיירותי המתאים להליכה, רכיבה על אופניים וכנקודת יציאה לטיולים

פולין

Google Map

טופז טורס:

חברת טופז טורס בע"מ, מהחברות הותיקות בארץ בתחום התיירות, הוקמה בשנת 1973. לחברה פעילות קימעונאית וסיטונאית ומשווקת את חבילותיה לכל משרדי הנסיעות בארץ וללקוחות פרטיים. טופז טורס מובילה בארץ בתחום תיירות הספא באירופה, כמו כן מתחמחה בארגון נישואים אזרחיים, נופשונים בקפריסין ושייט נהרות, והנה בעלת ניסיון עשיר בתחום.

לקבלת מבצעים והטבות: