טיולים וחבילות ספא בליטא

מידע נוסף על מדינה

מדינה בצפון מזרח אירופה, לחופיו המזרחיים של הים הבלטי. עיר הבירה וילנה והמטבע ליטאס. השפה הרשמית ליטאית אולם רבים יודעים גם רוסית, עדות לתקופת השייכות לברית המועצות. מאז קיבלה עצמאות חל מפנה וליטא החלה בתנופת פיתוח מהירה כולל הכרה כחברה באיחוד האירופאי ונראה כי לא ירחק היום והיורו יחליף את המטבע המקומי. בהיבט יהודי, בעבר התקיימה קהילה יהודית חזקה ומפוארת ורבים מהתיירים מישראל מגיעים לטיול שורשים. מעבר לתיירות היהודית ליטא מציעה לתייר אינספור אגמים, נהרות ופארקים רחבים, ערי ספא ועיירות חוף לאורך חופי הים הבלטי. 

דרוסקינינקאי

דרוסקינינקאי  דרוסקינינקאי הינה עיירת נופש וספא הממוקמת בדרום ליטא, קרוב לגבול עם בלרוס ופולין, במרחק 130 ק"מ מוילנה. מעיינות המים המינרליים שהתגלו במקום הפכו את האתר למקום מרפא מפורסם. המעיינות מכילים מינרלים כגון: פוטסיום, קלציום, מגנזיום, ברזל ויוד. כמו עיירות נופש אחרות באירופה, גם עיירה ...

בירשטונאס

ליטא

Google Map

טופז טורס:

חברת טופז טורס בע"מ, מהחברות הותיקות בארץ בתחום התיירות, הוקמה בשנת 1973. לחברה פעילות קימעונאית וסיטונאית ומשווקת את חבילותיה לכל משרדי הנסיעות בארץ וללקוחות פרטיים. טופז טורס מובילה בארץ בתחום תיירות הספא באירופה, כמו כן מתחמחה בארגון נישואים אזרחיים, נופשונים בקפריסין ושייט נהרות, והנה בעלת ניסיון עשיר בתחום.

לקבלת מבצעים והטבות: