טיולים וחבילות ספא באיטליה

מידע נוסף על מדינה

איטליה הידועה גם כארץ המגף בשל צורתה הטופוגרפית, ממוקמת בדרום יבשת אירופה נחלקת למחוזות עם אפיונים שונים. עיר הבירה רומא והשימוש במטבע יורו. מה לא נאמר עליה, חוויה קולינרית, אופנה, אומנות והיסטוריה מתקופת הרומאים דרך הרנסנס ועד היום. ארץ שופעת מסלולי טבע, הרים, אגמים, חוף ים, הר געש פעיל, מעיינות חמים, מוזיאונים, קתדראלות, כנסיות, תערוכות ועוד. מדינת האפיפיור נמצאת שם. המדינה עם מספר אתרי המורשת הגדול ביותר.כדורגל הוא הספורט הלאומי והסקי בצפון המדינה פופולארי מאוד.

 

אבנו טרמה

אבנו טרמה הוא ללא ספק אחד האתרים הידועים והמפורסמים ביותר באיטליה. האתר נמצא כ-100 ק"מ מוורונה, כ- 40 ק"מ מוונציה וכ- 12 ק"מ מהעיר פדובה. האתר ידוע במיוחד במעיינות המים הטרמומנרלים הבאים מהרי הדולמיטים הוולקניים הנמצאים באיזור. המים נובעים מהאדמה בטמפ' של 870 צלזיוס. המרכיב העיקרי הנוסף הוא הבוץ ...

איטליה

Google Map

טופז טורס:

חברת טופז טורס בע"מ, מהחברות הותיקות בארץ בתחום התיירות, הוקמה בשנת 1973. לחברה פעילות קימעונאית וסיטונאית ומשווקת את חבילותיה לכל משרדי הנסיעות בארץ וללקוחות פרטיים. טופז טורס מובילה בארץ בתחום תיירות הספא באירופה, כמו כן מתחמחה בארגון נישואים אזרחיים, נופשונים בקפריסין ושייט נהרות, והנה בעלת ניסיון עשיר בתחום.

לקבלת מבצעים והטבות: