טיולים וחבילות ספא בגרמניה

מידע נוסף על מדינה

הרפובליקה הפדרלית של גרמניה:ממוקמת במרכז אירופה, ונמנית עם המדינות המתועשות החזקות בתבל. בצפונה גובלת גרמניה בים הצפוני, בדנמרק, ובים הבלטי; במזרחה בפולין ובצ'כיה; בדרומה באוסטריה ובשווייץ ובמערבה היא גובלת בצרפת, בלוקסמבורג, בבלגיה ובהולנד. נהרות הריין, האלבה והדנובה חוצים את שטחה, במה שהקנה לה לאורך ההיסטוריה מעמד של מרכז כלכלי, מסחרי ותרבותי ביבשת כולה. טיול לגרמניה מתחיל בדרך כלל עם נחיתה בנמל התעופה של מינכן ממנו מתחילים רוב הטיולים, טיול לגרמניה שהוא טיול כוכב גם משלב ביקורים באזורים באוסטריה הקרובים לגרמניה. טיול לסלובקיה בדומה לטיול בגרמניה היוצא ממינכן, גם הוא מבקר באזורים סמוכים לגבול כמו זקופנה בפולין או וינה באוסטריה.
 
טיול לגרמניה - באד פוסינג
אנו בטופז טורס מארגנים טיול לגרמניה קצר המתחיל במינכן ובסיסו בבאד פוסינג ממנו יוצאים לטיולים יומיים בגרמניה ואוסטריה ונהנים מרחצה בבריות הטרמליות במקום. Bad Fussing הידועה כאתר המרפא הגדול ביותר באירופה, נמצאת במרחק של כ- 150 ק"מ מזרחית למינכן וקרוב לעיר פסאו, שוכנת בגובה 324 מטר מעל פני הים. מעיינות המים הטרמומינרלים הנובעים בה מכילים מינרלים רבים כגון: גופרית, כלוריד, סידן, אשלגן, חום המים בין 26 ל- 40 מעלות צלסיוס. 4500 מטר מרובע של בריכות טרמומינרליות מעניקות לה את עוצמתה ופרסומה הרב, ומגיעים אליה אלפי אנשים מדי שנה לצורך מרפא, נופש והתרגעות. באד פוסינג שוכנת בתוך נוף ירוק ופסטורלי, מוקפת כרי ירק וגנים יפיפיים הנותנים למקום את אופיו הרגוע ומאפשרים לכל אורח למצוא שלווה, מרפא ורוגע לגוף ולנפש. בעונת התיירות קיימות פעילויות תרבותיות ותיירותיות מגוונות כגון: ערבי קונצרטים, הצגות תיאטרון, מופעי ריקוד והרבה

טיול לגרמניה - איפה לטייל
גרמניה היא איחוד פדרלי הכולל שש-עשרה מדינות. ובדומה לטיול לרוסיהטיול לרוסיה גם טיול לגרמניה אינו יכול להכיל את כל 16 המדינות, אלא אך ורק חלקים מהמדינה הפדרלית. גרמניה לא התקיימה כמדינת לאום מאוחדת עד 1871, אף שהתרבות והשפה הגרמנית עתיקות הרבה יותר. במשך קרוב למילניום, עד 1806, הייתה גרמניה בבחינת מקבץ מדינות אוטונומיות למדי, במסגרת האימפריה הרומית הקדושה. בין 1815 ל- 1867 התאגדו המדינות הגרמניות בקונפדרציה רופפת. תחת שרביטו של אוטו פון ביסמרק, אוחדו ב- 1871 אותן מדינות למדינה גרמנית מאוחדת אחת שתועשה במהרה ורשמה זינוק כלכלי מדהים בהיקפו, ואולם ניסיונותיה להשיג מעמד של מעצמה אירופית מן הדרג הראשון הגיעו לקצם עם תבוסתה במלחמת העולם הראשונה. טיול לגרמניה נותן קדימות לנופי טבע, נהרות, אגמים, טירות ומבצרים מתקופות שונות. הסנקציות והקנסות שספגה גרמניה מבעלות הברית לאחר המלחמה, וכן קשייה הכלכליים החמורים של רפובליקת ויימאר, כמו גם חוסר מוכנות כללי לקבל את הדמוקרטיה הובילו במידה רבה לעלייתם לשלטון של אדולף היטלר והמפלגה הנאצית, אשר סחפו בסופו של דבר את מדינתם (ואת שאר העולם) למלחמת העולם השנייה, ואכן טיול לפולין מקדיש חלק מזמנו לביקור במקומות ובשואה שתחוללה במהלכה נרצחו 6 מיליון יהודים בידי הנאצים. גרמניה הובסה בשנית ונכבשה על ידי הבעלות הברית, ואולם לנוכח המלחמה הקרה פוצלה המדינה למערב גרמניה הפרו-מערבית ולמזרח גרמניה הנתמכת על ידי הסובייטים. בנפול הקומוניזם והגוש המזרחי, התאחדו שתי הגרמניות תחת הרפובליקה הפדרלית בשנת 1990. השוני בין מזרח ומערב, כמו גם אבטלה כרונית וצמיחה כלכלית איטית, מוסיפים להקשות על המדינה ואכן היום רבים מהטיולים הקצרים לגרמניה מתרכזים בברלין שהייתה בזמנו חצויה.
 
 

גרמניה

Google Map

טופז טורס:

חברת טופז טורס בע"מ, מהחברות הותיקות בארץ בתחום התיירות, הוקמה בשנת 1973. לחברה פעילות קימעונאית וסיטונאית ומשווקת את חבילותיה לכל משרדי הנסיעות בארץ וללקוחות פרטיים. טופז טורס מובילה בארץ בתחום תיירות הספא באירופה, כמו כן מתחמחה בארגון נישואים אזרחיים, נופשונים בקפריסין ושייט נהרות, והנה בעלת ניסיון עשיר בתחום.

לקבלת מבצעים והטבות: