לטינו אמריקה


דרום אמריקה היא יבשת הנמצאת מדרום ליבשת אמריקה הצפונית בחצי הכדור המערבי. אמריקה הדרומית שוכנת בין האוקיינוס השקט לאוקיינוס האטלנטי.

היבשת מחולקת למספר אזורים שכוללים את הגינאות, החרוט הדרומי (צ'ילה, ארגנטינה, אורוגוואי וברזיל) ואת המדינות האנדיניות, הכוללות את פרו, בוליביה ואקוודור. ברזיל היא המדינה הגדולה ביותר באמריקה הדרומית, מבחינת שטח ומבחינת גודל האוכלוסייה.

צורתה היא כעין משולש, אשר את בסיסו מהווים חופיה הצפון מזרחיים וקודקודו פונה דרומה לעבר יבשת אנטארקטיקה. בצפון נמצא הים הקריבי, ממזרח מקיף אותה האוקיינוס האטלנטי, ובעוד שקצה הדרומי מגיע עד לאוקיינוס הקרח הדרומי, הנה את גבולותיה המערביים תוחם האוקיינוס השקט.

הקצה הדרומי של היבשת הוא העשיר ביותר באיים קטנים. כאן גם מקומו של גדול האיים הנקרא בשם טירה דל פואגו ("ארץ האש"). ועם אייה החשובים האחרים של אמריקה הדרומית נמנים איי פוקלנד, האי טריגידד וכן איי גלאפגוס.


שטחה:  17,840,000 קילומטרים רבועים והיא היבשת הרביעית בגודלה.
אוכלוסיה: 393 מליון. היבשת החמישית בגודלה במספר תושביה
מדינות: 12במחלקת אמריקה הלטינית בטופז טורס נמצא בדיוק הצוות המומחה שיכול ומתאים לתכנן לכם את הטיול שלכם לאמריקה הלטינית.

תוכלו לקבל ייעוץ והכוונה מקצועיים מהצוות אשר ביקר אישית בכל הארצות ובכל אתר ואתר - מוכר יותר ומוכר פחות, לשאול שאלות ולקבל תשובות מפורטות אשר יגרמו לכם להרגיש בטוחים ורגועים יותר להתחיל את המסע שלכם באמריקה הלטינית.
 
 
טיולים לברזיל:
כבר מאות שנים שהנסיעה לברזיל מסמלת בריחה אל גן עדן קדום וטרופי, והיא מציתה את הדמיון המערבי יותר מכל מדינה אחרת בדרום אמריקה .מהלהט של הקרנבל ועד למחשכי האמזונס, ברזיל היא מיתוס של ממש .
ראשונה בעולם במגוון של מיני היונקים, הדו - חיים וזני הצמחים שבה, המדינה החמישית בגודלה בעולם מציתה את הדמיון: מלהט הקרנבל למחשכי האמזונס
ברזיל היא המדינה החמישית בגודלה בעולם. היא מכסה כמעט מחצית מיבשת דרום אמריקה וגובלת בכל מדינה ביבשת, פרט לצ'ילה ולאקואדור .רוב שטחה של ברזיל אינו מיושב, אבל מספר אזורים שבהם היתה צפיפות האוכלוסין נמוכה ביותר, כגון האמזונס, מיושבים כעת ומבוראים במהירות רבה. 
 
 
טיולים לארגנטינה:
טיול לארגנטינה הוא טיול ממפלי האיגואסו לשממה המרהיבה של פטגוניה, מטנגו ועד כדורגל: מקום בו כולם מרגישים בנוח
כשמזכירים את ארגנטינה, מיד עולים בדמיון הטנגו והגאוצ'וס, אבל למטיילים רבים המחפשים נופש בארגנטינה פלאי הטבע הם מוקדי העניין העיקריים שבה: מהמדבריות בצפון ועד רכס האנדים בדרום, ממפלי איגואסו. ועד השממה המרהיבה של פטגוניה. הבירה, בואנוס איירס גם היא מקום מופלא: מצד אחד היא מפורסמת בתחכומה, ומצד שני נמתחת עליה ביקורת בשל ניסיונה להתחפש לבירה אירופית.
 
 
טיולים לצ'ילה:
מופע גאווה של גיאוגרפיה מטורפת: גבוה יותר, צר יותר וארוך יותר איש אמנם אינו מסרב לטיול נינוח לאורך שדרותיה המפוארות של צ'ילה, אך רוב המבקרים בה נמשכים למדינה דקיקה זו בשל קו החוף המרהיב שלה, לחופי האוקיאנוס השקט.
לרמות של הרי האנדים, ולשפע ההזדמנויות לספורט אתגרי. התרבות הייחודית של צ'ילה שרדה את האלימות ואת הדיכוי של ההיסטוריה המודרנית שלה, וכיום היא משגשגת שוב הודות לעם הידוע בחמימותו ובכושר העמידה שלו. למרות שבצ'ילה מתגוררת הקהילה האירופית ביותר במוצאה בדרום אמריקה, נשתמרו כאן גם המסורות האינדיאניות לרגלי האנדים ובמישורים שבדרום המדינה, ובפארקים הלאומיים שכאן, מהיפים ביותר בדרום אמריקה, מבקרים גם חובבי טרקים וגם מטיילים שרוצים לצפות בגואנאקו.
 
 
טיולים לפרו:
בטיול לנוסע העצמאי בפרו רואים את האנדים היפים ביותר ביבשת ואינדיאנים שעדיין משמרים את אורח החיים המסורתי, יערות גשם והאינקה, וגם עיר אבודה אחת הרבדים הרבים של תרבויות ענק ששגשגו ונעלמו הם שעושים את פרו למדינה מרתקת כל - כך. תוכלו לטייל בערים הקולוניאליות ששימרו את מורשתם של הקונקיסטדורס - כובשי הארצות הספרדיים, לבקר בבירה העתיקה של בני האינקה, קוסקו, לתור את העיר האבודה מאצ'ו פיצ'ו ולתהות על פשרם של קווי נאסקה.
אינכם חייבים לשהות בפרו זמן רב, כדי לקלוט שב'עולם החדש' פרחה תרבות מורכבת ועשירה, אלפי שנים לפני שהגיע לכאן כובש הארצות פיסארו כשה.
 
 
טיולים לאקוודור:
טיול לאקוודור שהיא המדינה הקטנה ביותר בהרי האנדים המשוננים היא אחד מיעדי התיירות המרתקים ביותר בדרום אמריקה. בזכות, המגוון של התרבויות הילידיות שבה, האדריכלות הקולוניאלית השמורה היטב, הנופים הגעשיים ההזויים ויערות - הגשם העבותים, יש בה יותר מוקדי עניין מאשר במדינות רבות שגודלן כפול משלה. טיול באקוודור הוא טיול חסכוני ונוח: כשתנחתו בבירתה הציורית והמקסימה, קיטו, תגלו שאתם נמצאים במרחק של יום נסיעה לכל היותר מג'ונגל האמזונס, מפסגתו המושלגת של הר געש פעיל.
 
 
טיולים לקוסטה ריקה:
קוסטה ריקה היא היהלום בכתר של מרכז אמריקה, בזכות המוניטין של מדינה שקטה ושלווה בינות לשכנותיה הסוערות יותר ולכן הטיול לקוסטה ריקה הוא מהמרתקים אבל קוסטה ריקה אינה רק סטטוס קוו ויציבות – אתרי הטבע במדינה, חיות בר והקבלות שלה בתחום השמירה על הטבע מושכים לכאן תיירים מכל רחבי העולם, והטיקוס (Ticos ,תושביה הילידיים של קוסטה ריקה) יודעים זאת. ממשלות רבות עשו מאמץ כביר כדי לשמור על תדמיתה של המדינה כגן העדן של תיירות הטבע והפכו בכך את קוסטה ריקה לאחד המקומות היפים בעולם. במסגרת טיול לקוסטה ריקה תוכלו לתור את האזור הטרופי בטבעיות רבה ומבלי לפגוע בסביבה.
 
 
טיולים לגואטמלה:
גואטמלה היא מרכזה תרבות המאיה במרכז אמריקה, והממשל המשיך לשווק אותה ככזו בעלוני התיירות, שעה שהתעלל בעמים הילידיים. למרות כל זאת, התרבות הילידית בגואטמלה חיה וקיימת, במסגרת טיול לגואטמלה, ניתן לראות אותה בשרידים העתיקים של טיקאל (Tikal) ,בטקסים המאיים / קתוליים של צ'יצ'יקאסטנאנגו (Chichicastenango) ובשלל הצבעים בלבושם היומיומי של האינדיאנים הילידיים. מיקומה הנוח בלב מרכז אמריקה הופך אותה לנוחה לשילוב עם טיול למקסיקו ו/או טיול לקוסטה ריקה.
 
 
טיולים למקסיקו:
בטיול למקסיקו רואים הרי געש מושלגים וחופים טרופיים שטופי שמש, בארץ מגוונת להפליא.
מקסיקו היא גן עדן למטיילים. טיול למקסיקו גדוש בשפע של זהויות מנוגדות. טיול למקסיקו מביא נופי מדבר, הרי געש מכוסים שלג, אתרי עתיקות, ערים מתועשות ותוססות. בטיול למקסיקו תמצאו אתרי נופש נוצצים, חופים מבודדים ומגוון עצום של חי וצומח. המטרופולין הענק מקסיקו סיטי נמצא במרחק של שעה טיסה מיערות גשם הטרופיים וכפרי המאיה של המדינה הדרומית צ'יאפאס (Chiapas).
 
 
טיולים לקובה:
למרות מאמציה האדירים של מעצמת העל שמצפון לה, השמש עדיין זורחת על קובה. טיול לקובה הוא טיול אל האי הגדול ביותר והכי פחות ממוסחר בקאריביים. טיול לקובה הוא טיול אל אחד המעוזים האחרונים של הקומוניזם בעולם. אמנם אין רק שושנים בגן המהפכה (כפי שרומזים כמה קובנים שעשו שימוש יצירתי ביותר באבובי צמיגים לכתובות מחאה כנגד הממשל), אבל הבידוד הפוליטי של האי מנע מהמוני תיירים לגדוש אותו. בטיול בקובה המקומיים ידידותיים להפליא כלפי מי שמעזים ובאים לכאן. אפילו מי שמפר את ההסגר הימי זוכה לקבלת פנים חמה בקובה!
 
 
טיולים לרפובליקה הדומיניקנית
האי אספניולה שהינו אי קריבי התגלה על ידי כריסטופר קולומבוס במסעו הראשון לגילוי יבשת אמריקה ב 5 לדצמבר שנת 1492 ומיושב כיום על ידי שתי מדינות: האחת האיטי והשנייה הרפובליקה הדומיניקאנית. מיקומו של האי בים הקריבי כאשר שני השלישים המזרחיים של האי שייכים לרפובליקה הדומיניקנית והשליש המערבי שייך להאיטי. רוב שיטחה של המדינה הררי ויותר מ־ 30% מהם מיוערים. האקלים הוא טרופי ימי, התקופה הגשומה ביותר היא בקיץ. החודשים יוני עד נובמבר מועדים לסופות הוריקן. היבולים העיקריים במדינה: קנה סוכר, קקאו, קפה, בננות, אורז וטבק. עיר הבירה היא סנטו דומינגו בה מתגוררים כ־ 2.2 מיליון תושבים והשפה הרשמית היא ספרדית, המטבע המקומי הוא הפזו המתחלק ל- 100 סנטבו.
 

טופז טורס:

חברת טופז טורס בע"מ, מהחברות הותיקות בארץ בתחום התיירות, הוקמה בשנת 1973. לחברה פעילות קימעונאית וסיטונאית ומשווקת את חבילותיה לכל משרדי הנסיעות בארץ וללקוחות פרטיים. טופז טורס מובילה בארץ בתחום תיירות הספא באירופה, כמו כן מתחמחה בארגון נישואים אזרחיים, נופשונים בקפריסין ושייט נהרות, והנה בעלת ניסיון עשיר בתחום.

לקבלת מבצעים והטבות:

אנא המתן...

אנא המתן...