ספא בריאותי בפישטני, סלובקיה

טופ ספא
חזרה לתפקוד בלי תרופות - צלצלו 09-8334156
 
 
בואו להכיר דרך חדשה להתמודדות וטיפול בכאביי ברכיים וגב (וכאבי פרקים כגון ארטריטיס וארטרוסיס).
בדרך זו בוחרים כל שנה אלפי אנשים המרוצים עד מאוד מהתוצאות וכל זאת ללא תרופות או ניתוחים.

מקורות טבעיים לריפוי - מים מינרליים תרמיים ובוץ גופרתי ייחודי - הם אבני היסוד של ספא Piestany בסלובקיה בעל שם עולמי בשיטות לטיפול בשיגרון והפרעות תנועתיות שונות. ספא Piešťany ממוקם על אי ספא יפה, שבו יש פארק מפואר, חיי תרבות וחברה עשירים ואפשרויות רבות לפעילויות שיתרמו לשיפור מצבך הפיסי והמנטלי.

ספא פישטני הוא אחד מאתרי הספא הבריאותיים הגדולים באירופה ובעולם כולו.
אתר הספא ממוקם באיזור מיוחד ויפיפה. הטיפולים הניתנים באתר, עושים שימוש במעיינות הטרמליים המצויים בו
וכמו כן בבוץ הנכרה ממי הנחל הסמוך, ונחשב לאיכותי מסוגו בעולם.אתר הספא הבריאותי פישטני, ידוע כבר למעלה ממאה שנים ביכולת הטיפול והמניעה של הפרעות תנוועתיות ניווניות, כרוניות ודלקתיות. האתר מטפל גם בבעיות לאחר פציעות. הטיפולים הניתנים במקום מביאים את הגוף להחלמה מהירה יותר והקלה של הכאבים. המעיינות הטרמליים הבוקעים מעומק האדמה בטמפרטורות גבוהות ובהרכבים מינרליים עשירים והבוץ המצוי במקום ידועים בתכונותיהם המרפאות לבעיות תנועתיות רבות ואחרות. המים הטרמלים מובלים לבריכות טרמליות ולאמבטיות אישיות ומשמשים בטיפולים רבים. הבוץ העשיר והחם מונח על המפרקים והאיזורים הנדרשים.
קיימים למעלה מ 60 סוגי טיפולים באתר שנעשים בפיקוח והנחיה רפואית ומותאמים אישית ע"י הצוות הרפואי.
 
 
 
 חברת טופז טורס, על מחלקת הספא "טופ - ספא" היא החברה המובילה בארץ בתחום אתרי המרפא בעלת ותק של למעלה כ 20 שנה בתחום. מחלקת "טופ-ספא" מוציאה כל שנה אלפי אנשים לאתרי ספא בריאותיים ברחבי אירופה. החברה מוכרת את חבילות הספא שלה לכל משרדי הנסיעות בארץ וגם ללקוחות פרטיים.
 
פרטים נוספים על המלונות השונים והטיפולים הניתנים במקום ניתן לראות בקישור הבא: רשימת מלונות 
 
 לקבלת מידע נוסףלחצו כאן להשארת פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי
 
באפשרותכם להתקשר לטלפון 09-8334156 בשעות הפעילות.
 
תרגישו טוב,
צוות Top-Spa

טופז טורס:

חברת טופז טורס בע"מ, מהחברות הותיקות בארץ בתחום התיירות, הוקמה בשנת 1973. לחברה פעילות קימעונאית וסיטונאית ומשווקת את חבילותיה לכל משרדי הנסיעות בארץ וללקוחות פרטיים. טופז טורס מובילה בארץ בתחום תיירות הספא באירופה, כמו כן מתחמחה בארגון נישואים אזרחיים, נופשונים בקפריסין ושייט נהרות, והנה בעלת ניסיון עשיר בתחום.

לקבלת מבצעים והטבות:

אנא המתן...

אנא המתן...