שייט מניו אורלינס וחזרה לניו אורלינס

8 ימים / 7 לילות על סיפון ה"אמריקה" ואו "מלכת המיסיסיפי"

יום 1: ניו אורלינס, לואיזינה
ברוכים הבאים לניו אורלינס הידועה גם בשם “Big Easy”. עיר פעלתנית זו היא היעד המתאים לתחילת מסע השייט על המיסיסיפי. מומלץ להגיע יום לפני השייט ואנשי אמריקה קרויז לינס יטפלו ביתר, עם טיולים שתוכננו בקפידה, המקיפים את האטרקציות הבולטות ביותר ואת אתרי התרבות המובילים של ניו אורלינס והעברה ללא תשלום לספינה.

יום 2: “סמטת האלון” (Oak Alley), לואיזינה
סקירה של האחוזה שמלפני מלחמת האזרחים שהייתה ידועה כאחוזת קני הסוכר, משתלת “סמטת האלון נקראה כך בגלל שורה של ישרה של עצי האלון האדירים מכוסי העלים בני 300 שנה שמובילים צמרות העצים המתנשאות יוצרות מעין דרך שאורכה רבע מייל ומובילה לנהר המיסיסיפי האחוזה השמורה עוד מהמאה ה- 19 היא מהווה תקומה לסגנון היווני ומלפני מלחמת האזרחים מהווה מראה עוצר נשימה.

יום 3: נאצ’אז מסצ’וסטס, Natchez, MS
חוגגים מלאות 300 שנה, נאצ’אז היא עיר מלאה בהיסטוריה ובתרבות אירוח דרומית. אמריקן קרוז ליינס תיקח אתכם לטיול מודרך בכדי לגלות את האזור המקסים הזה, לביקור בגנים המרהיבים, בבתים העתיקים, והמוזיאונים הפזורים במרחבי העיר.

יום 4: ויקסבורג, מסצ’וסטס, Vicksburg, MS
העיר ויקסבורג הייתה נקודת מפנה בעת מלחמת האזרחים בין הדרום לצפון. התוודעו אלינו ולמדריכים שלנו המתמצאים בהיסטוריה של העיר וחצו עמנו את הפארק הלאומי הצבאי המנציח את המצור על העיר וגבורת המגינים. מדריכינו המקצוענים יחד עם הרינג’רים של הפארק יראו לכם את שדות הקרב, את ספינת הקרב קהיר ואת המקומות ההיסטורים הבולטים בעיר.
 
יום 5: סט. פרנסיסוויל, לואיזינה St. Francisville
העיירה פרנסיסוויל הוקמה בשנת 1809 והיא משקיפה על נהר המיסיסיפי, סט. פרנסיסוויל היא דרומית שובת לב הנותנת הצצה לתוך ההיסטוריה של הדרום. בעיר אחד מהנמלים הגדולים על נהר המיסיסיפי מלפני מלחמת האזרחים. סט. פרנסיסוויל היא עיר קטנה המושכת עניין רב, בביקורכם תחושו את משק כנפי ההיסטוריה בביקורים בבתי האחוזות המפוארים ההיסטוריים כולל האחוזות המפורסמות Rosedown and the Myrties.

יום 6: באטון רוג’ (Baton Rouge), לואיזניה
באטון רוג’ היא עיר הבירה של מדינת לואיזינה, ובאמתחתה מראות מדהימים של עבר עשיר ועתיד מסעיר של עיר דרומית זו, תיהנו מסיור מודרך לאורך החוף הכולל סיור בעיר הבירה הישנה כמו גם בעיר הבירה חדשה וביקור במורשת הקייג’ון (תושבים צאצאי גולים צרפתיים מאקדיה אשר בקנדה. ומוזיאון החיים בכפר.
 
יום 7: בית חומאס (Houmas House), לואיזינה
היום תתוודעו לאחד האחוזות הידועות הקשורה להיסטוריה של מלחמת האזרחים בין הצפון לדרום –Houmas House. שטחה של האחוזה הינו 152 דונם של גנים, אגמים וסמטת עצי אלון כבירים בני 300 שנה העומדים בשורה ישרה. כדאי ורצוי “לגלות” את החלק הדרומי המפואר של “אחוזת הסוכר” דרך 16 החדרים הנמצאים בה וחפצי העתיקות התקופתיים ועבודות אמנות הנמצאים בה שהם חלק מההיסטוריה של הדרום.

יום 8: ניו אורלינס (New Orleans ), לואיזינה
זהו זה, הגענו לסוף השייט, אל ערש לידתה של תרבות הג’ז. עיר שבכל אחת מפינותיה מוצאים הופעות מהופעות שונות כל סוגי פעילויות תרבותיות והרבה שמחה, למשל קולוניית האמנים שמציגה באוויר הפתוח יצירות אמנות על גדרות הברזל בכיכר ג’קסון, בעוד 45 המוזיאונים הפזורים בעיר מציגים חלקים של ההיסטוריה המקומית, מומלץ להישאר יום נוסף ואולי מספר ימים להתרשם גם מהניחוח המיוחד של הרובע הצרפתי.
 
 
 סוג התא

A

AAL w’ Balcony

AAC w’
Balcony

AAM w’ Balcony

Owner Suite

Single w’ Balcony

Single

מחיר לנוסע

$4,540

$5,875

$6,025

$6,275

$7,560

$6,740

$6,130

 
לקבלת מידע נוסף, לחצו כאן להשארת פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי

טופז טורס:

חברת טופז טורס בע"מ, מהחברות הותיקות בארץ בתחום התיירות, הוקמה בשנת 1973. לחברה פעילות קימעונאית וסיטונאית ומשווקת את חבילותיה לכל משרדי הנסיעות בארץ וללקוחות פרטיים. טופז טורס מובילה בארץ בתחום תיירות הספא באירופה, כמו כן מתחמחה בארגון נישואים אזרחיים, נופשונים בקפריסין ושייט נהרות, והנה בעלת ניסיון עשיר בתחום.

לקבלת מבצעים והטבות:

אנא המתן...

אנא המתן...