קפריסין

להתחתן בקפריסין - היתרונות בנישואים אזרחיים
בנישואים אזרחיים יש יתרונות רבים. לא כל זוג מעוניין לערב את הרבנות ולהינשא בנישואים דתיים. בנוסף, יש זוגות רבים שגרים בארץ ואינם יכולים להינשא בנישואים דתיים מסיבות כאלה ואחרות. להתחתן בקפריסין היא דרך נפלאה לשלב חתונה וירח דבש באותה הנסיעה. זוגות הבוחרים בנישואים אזרחיים, מקבלים הזדמנות להשוות את מעמדם מבחינה חוקית לצד זוגות שנישאו בנישואים דרך הרבנות. האופציה להתחתן בקפריסין מאפשרת לזוגות שאינם מעוניינים בטקס דתי, להינשא בנישואים אזרחיים ולקבל הכרה במדינת ישראל. במקרה של גירושים, זוג אשר בחר להתחתן בקפריסין אינו כבול למוסד הרבנות המחייב בתהליך גירושים ארוך ומייגע.

חופשה בקפריסין משולבת עם חתונה - קרוב, זול ומפנק
חברות רבות מציעות ללקוחותיהם, ליהנות מחבילת חתונה ה מאפשרת לזוגות להתחתן בקפריסין ואפילו לשלב עם הטקס חופשה בקפריסין. חבילות אלה נחשבות זולות יחסית ולרוב הן כוללות:

  • תרגום נוטריוני.
  • רישום לנישואים אזרחיים.
  • כרטיסי טיסה ומלון.
  • טקס נישואים.
  • תעודת נישואים.
  • ועוד.

אם כבר מתחתנים, למה לא לנפוש?
ניתן להתחתן בקפריסין ביום אחד הכולל טיסה, חתונה וחזרה לארץ, או לחלופין, לשלב עם החתונה חופשה בקפריסין. קיימת אפשרות לארגן חתונה של ממש בנוסף לטקס, במידה ותרצו. קפריסין מציעה לכם קשת רחבה של פעילויות. חופשה בקפריסין יכולה להיות נופש מפנק, מרגיע שכולו שלווה. בקפריסין יש מלונות מפנקים ברמת אירוח בינלאומית, ים תכול, בריכות ושלל אטרקציות. יחד עם זאת, חופשה בקפריסין יכולה לכלול טיולי ג׳יפים, רכיבה על אופניים, ספורט מים, חיי לילה, טברנות שמחות, מסעדות, חנויות, אוכל מעולה ועוד. להתחתן בקפריסין היא דרך מופלאה להתחיל את חיי הנישואים ולשלב את החתונה עם ירח דבש בלתי נשכח. חופשה בקפריסין משולבת עם חתונה תשאיר לכם זיכרון מתוק וחשק לחזור.

לסיכום, בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות בוחרים באפשרות להתחתן בנישואים אזרחיים, ונוסעים להתחתן בקפריסין או ביעדים קרובים אחרים. הנסיעה לקפריסין יכולה להיותה קצרה ועניינית אך ניתן גם לשלב אותה עם חופשה בקפריסין וליהנות מכל מה שיש לאי המהמם הזה להציע.

טופז טורס:

חברת טופז טורס בע"מ, מהחברות הותיקות בארץ בתחום התיירות, הוקמה בשנת 1973. לחברה פעילות קימעונאית וסיטונאית ומשווקת את חבילותיה לכל משרדי הנסיעות בארץ וללקוחות פרטיים. טופז טורס מובילה בארץ בתחום תיירות הספא באירופה, כמו כן מתחמחה בארגון נישואים אזרחיים, נופשונים בקפריסין ושייט נהרות, והנה בעלת ניסיון עשיר בתחום.

לקבלת מבצעים והטבות:

אנא המתן...

אנא המתן...